Kiekvienuose namuose ar bute turėtų būti vieta skirta atsipūsti ir atsipalaiduoti, tam, kad grįžę po sunkios darbo dienos turėtume kur užsiimti savo mėgstama veikla. Savaitgaliais toks kampelis puikiai tiks praleisti ramią popietę su knyga, pažiūrėti filmą ar trumpam nusnausti. Minkšti baldai, kaip sofa, supama kėdė ar fotelis lova, padarys jūsų poilsio zoną dar patogesne.

Kur įsirengti?

 

Pirmiausiai reikėtų nuspręsti kurioje namo ar buto vietoje tokį kampelį būtų geriausia įsirengti. Įprasti pasirinkimai – svetainė arba miegamasis. Visgi, nusprendus poilsio zoną įsirengti svetainėje reikėtų pagalvoti kaip pavyks suderinti skirtingas šių kambarių paskirtis. Ypatingai praktiškas sprendimas, kuris tuo pačiu padės taupyti vietą – skirtingų erdvių atskyrimas užuolaidomis ar knygų lentynomis. Originalesnis variantas tokios zonos įrengimui, gyvenantiems nuosavame name galėtų būti uždara terasa. Ten įrengus poilsio zoną galėsite kas dieną mėgautis vaizdu pro langą, o jaukiai įsitaisyti su puodeliu karštos arbatos ar kavos lietui lyjant bus nepaprastai smagu.

Pritaikykite pagal pomėgius

 

Savo poilsio zoną pritaikykite prie to, ką labiausiai mėgstate veikti. Jei daug skaitote, pasirūpinkite patogiomis knygų lentynomis, fotelis lova taip pat puiki idėja. Mėgstate kiną – bus reikalinga kokybiška filmų žiūrėjimui skirta įranga, žaidžiate kompiuterinius žaidimus – priklausomai nuo to, ar žaidžiate kompiuteriu ar konsole, pasirūpinkite patogia vieta visai įrangai pasidėti ir patogiai atsisėsti. Mėgstate stalo futbolą, stalo tenisą  ar biliardą – pasirūpinkite erdvesne patalpa, kurioje galėtumėte įrengti šių patalpų stalus.

Pasirūpinkite patogiais minkštais baldais

 

Bene svarbiausi patogaus poilsio kampelio baldai – įvairūs foteliai ar sofos. Jų pasirinkimas dabar yra išties platus ir sau patinkančius rasite tikrai, belieka tik apsispręsti. Minkštų baldų prireiks bet kokio tipo poilsio zonai. Skirtingų apmušalų bei spalvų įvairovė šiuos baldus leis lengvai priderinti prie interjero, o modernus dizainas užtikrins, kad jūsų namai atrodytų itin stilingai. Fotelis lova taip pat gali būti originalus pasirinkimas, šis transformuojamas baldas leis tiek patogiai pailsėti jums patiems tiek išsisukti iš situacijos netikėtai apsilankius svečiams ir prireikus juos priimti nakvynės.